Myjnie przejazdowe

MobyDick Dragon

MobyDick Dragon jest kompaktowym i bardzo efektywnym Systemem Mycia Kół stosowanym na placach budów, wysypiskach śmieci.

Linia Conline KitFlex

Modułowa koncepcja dla branży budowlanej

System mycia kół i podwozi ConLine KitFlex oparty jest na koncepcji modułowej opracowanej przez naszych inżynierów specjalnie na potrzeby branży budowlanej. Nowoczesny system mycia kół i podwozi  wyróżnia się solidną budową, wysoką wydajnością i szybkim montażem.

Kolejną ważną zaletą jest bezproblemowa konwersja jednej wersji modelu na inną. Oznacza to, że system KIT Flex z zestawem do konwersji można w dowolnym momencie dostosować do zupełnie innego miejsca pracy. Przedłużenie z 4-8 metrów, dodanie przenośników łańcuchowych i obsługę mobilną można wykonać w prosty i ekonomiczny sposób.

Linia Conline KitPlus

Większa wydajność w wymagających środowiskach

Gama myjni kół i podwozi Conline KitPlus to szeroka paleta standardowych rozwiązań dla  mobilnych i stacjonarnych aplikacji  charakteryzujących się duża ilością przejazdów pojazdów ciężarowych.

Te nowoczesne systemy przejazdowe oparte są na praktycznej wiedzy z ponad 40-letniego doświadczenia w dziedzinie mycia kół i podwozi. Systemy mycia KitPlus, poza zaletami  klasycznej myjni  MobyDick,  oferują również atrakcyjny stosunek ceny do wydajności. Wszystkie systemy ConLine PLUS są szybkie i łatwe w montażu.

Linia TM (TailorMade)

MobyDick ONE
Następny krok

W 1996 roku FRUTIGER zaprezentował pierwszy na świecie przejazdowy system mycia MobyDick Quick. Po wieloletnim okresie udoskonalania tego modelu  nastąpił kolejny krok -  powstał MobyDick ONE! Koncepcja oparta na trwałości, sile mycia i indywidualnych potrzebach klienta.

MobyDick ONE to najbardziej zaawansowany i najwyższej jakości system mycia kół i podwozi na świecie. Można go idealnie dopasować do potrzeb klienta w zakresie mocy mycia i recyklingu wody. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu MobyDick ONE jest w stanie poradzić sobie nawet z najwyższym stopniem zabrudzenia.